Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Otnoga – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Kaszubach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

199 000 zł3 408 m² 58,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w malowniczej miejscowości Otnoga! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3408 m2, położoną w urokliwej miejscowości Otnoga. To doskonała okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

460 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną z linią brzegową. Dostęp drogą gminną. Woda i kanalizacja przy granicy .

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niepoczołowice

Niepoczołowice(Otnoga + 23 km)

487 000 zł6 500 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w Niepoczołowicach - Twoje miejsce wśród natury! Szukasz miejsca, gdzie cisza, spokój i bliskość natury stają się codziennością? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krępkowice

Krępkowice(Otnoga + 15 km)

596 816 zł6 780 m² 88,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: przepiękna okolica Bliskość przyrody Elastyczna powierzchnia - możliwość zakupu 1 lub 2 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gowidlino

Gowidlino(Otnoga + 16 km)

195 000 zł1 271 m² 153,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu działkę w miejscowości Borek tuż obok Jeziora Gowidlińskiego! Do Gowidlina jest 6km! Nieruchomość z pewnością spodoba się osobom, które poszukują swojego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Budowo

Budowo(Otnoga + 12 km)

315 000 zł6 199 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana ze stawem w miejscowości Budowo w województwie pomorskim, powiecie Słupskim. Do działki przynależy również działka 223/21 Działki mają razem 6199m2 Staw ma około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Bukowina

Bukowina(Otnoga + 20 km)

1 200 000 zł34 400 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Podjazy

Podjazy(Otnoga + 18 km)

133 800 zł1 115 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży jednej wybranej z dziewięciu działek rekreacyjnych w obrębie Podjazy Amalka, powiat Kartuski, gmina Sulęczyno. Działki mają powierzchnię od 970 m2 do 1160 m2 : -a.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Pomysk Mały

Pomysk Mały(Otnoga + 16 km)

420 000 zł20 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położona nieruchomość pośród Kaszubskiego krajobrazu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łosienice

Łosienice(Otnoga + 24 km)

110 000 zł1 139 m² 96,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w Dąbrowie, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzującym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł8 764 m² 112,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Link do filmu: Na sprzedaż działka Rolna - Rekreacyjna Nr 154/6 (Obręb 0006 Podjazy) powiat Kartuzy gmina Sulęczyno miejscowość Podjazy! JEŚLI JESTEŚ.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Otnoga

Otnoga,pomorskie

219 000 zł3 408 m² 64,26 zł/m²

 

 

 

Otnoga,pomorskie

52 840 zł1 326 m² 39,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod zabudowę rekreacyjną w "otulinie Parku Krajobrazowego", w Dolinie Słupii. Wieś Otnoga. Bardzo atrakcyjne położenie. Od północy kilka metrów do rzeki "łupawa". 250.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij